Колективу Житомирського ТТУ представили нового-старого керівника

Про це заступник міського голови з питань транспорту Дмитро Ткачук написав на своїй сторінці у соцмережі.

Новим керівником Житомирського трамвайно-тролейбусного управління став Андрій Нечуйвітер, який раніше вже займав директорську посаду на підприємстві впродовж двох років.

“Андрій Нечуйвітер проявив себе як порядна, надійна, професійна людина, що вміє працювати в команді, брати відповідальність і забезпечувати результат.”, – написав Ткачук.

За словами заступника міського голови, впродовж двох років, коли на посаді керівника підприємства був саме Нечуйвітер, відбулися значні зміни: збудували нові тролейбусні лінії, вдалося досягнути рекордного випуску тролейбусів на лінії – 96 одиниць та обсягу денної виручки на загальну суму в 160 тисяч гривень.

Також Ткачук побажав терпіння новому директору та закликав не зраджувати своїм переконанням, адже тільки завдяки спільній праці, вони зможуть досягти потужних результатів.

На останок заступник мера іронічно висловився стосовно придбання попереднім керівником ЖТТУ Євгенієм Демчиком нових меблів та ремонту в директорському кабінеті:

“Новий начальник висловив слова вдячності, попередникам, за ремонт в кабінеті і нові меблі, хоча й не поділяє такого марнотратства.”, – написав заступник.

Нагадаємо, скандальний екс-керівник Житомирського ТТУ подав позов на Сухомлина.

Будьте першим, хто прокоментував "Колективу Житомирського ТТУ представили нового-старого керівника"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*