Голова ОДА прокоментував конфлікт навколо туристичного об’єкту в Денишах

Інформацію щодо туристичного об’єкту, який донедавна був місцем масштабних зйомок серіалу “Слов’яни” Віталій Бунечко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

За словами кервника області відомо, що в пеших числах жовтня він із робочою поїздкою навідався до Тетерівської ОТГ, де відвідав й локацію з декораціями до серіалу, які розташовані у Денишах та перевірив гнівні коментарі відвідувачів щодо покинутої та занедбаної території.

“Вважаю це відвертою маніпуляцією, адже на цій території завжди перебувала охорона. Незважаючи на це, тут бувають сотні людей на тиждень, яким охорона не може заборонити в’їзд. Разом з тим, із керівництвом ОТГ обговорюється питання про можливе перенесення всіх декорацій серіалу в інше місце, прийнявши їх на баланс громади.”, – написав Бунечко.

Також голова ОДА зазначив, що представники компанії-кіновиробника готові провести демонтаж збережених декорацій, аби відновити їх зруйнований стан та створити поселення під назвою “Древлянський парк”.

“Наразі справа залишається лише за відповідним рішенням Міністерства культури, адже відновити туристичний об`єкт буде можливо лише завдяки спільній співпраці Міністерства культури, молоді та спорту України, Тетерівської ОТГ і Житомирської ОДА.”, – йдеться у тексті допису.

Нагадаємо, на Житомирщині з’явиться ще один історично-туристичний об`єкт.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова ОДА прокоментував конфлікт навколо туристичного об’єкту в Денишах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*