pol_E1
Кальчук
PRONOZA

Голова ОДА Віталій Бунечко «провангував» Житомирщині другу хвилю карантинних обмежень

medium 760x437 - Голова ОДА Віталій Бунечко «провангував» Житомирщині другу хвилю карантинних обмежень

Сьогодні, 31 липня, в Житомирі відбулась прес-конференція голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка з нагоди річниці на посаді. Звітуючи про свою роботу, досягнення й переломні моменти, голова ОДА не оминув тему COVID-19.

Він нагадав, що Житомирська область була першою в Україні, яка зіткнулась з цим недугом.

Зокрема саме на Житомирщині було створено перший карантинний блокпост з обмеженням руху транспорту, а також систему поховання померлих від коронавірусу.

Бунечко анонсував, що Житомирська область, ймовірно, ввійде у другу хвилю карантинних обмежень, виходячи з кількості хворих зараз.

Він також розповів, що ще в квітні, коли коштів катастрофічно не вистачало на закупівлю засобів індивідуального захисту, небайдужі працівники ОДА перерахували дводенну зарплату на базу медпостачання. Розмір такої допомоги склав більше 150 тис грн.

«Серед 1254 медичних працівників, 1150 з них застраховані. Ми досягли того, що медики отримують 300% доплату до зарплати», — сказав Бунечко.

Він також розповів, що коли в Житомирській області було вперше зафіксовано смерть від коронавірусу, ОДА уклала угоду з швейною фабрикою «Леся», що в місті Новоград-Волинському, про перепрофілювання підприємства у разі критичної недостачі засобів індивідуального захисту. Підприємство погодилось шити їх замість одягу. 

“Там зараз шиють до 45 тис захисних костюмів протягом дня для медиків”,- зазначив Бунечко.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Голова ОДА Віталій Бунечко «провангував» Житомирщині другу хвилю карантинних обмежень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*