Рішення щодо виділення коштів прийняли на черговому засіданні сесії Житомирської міської ради.

Житомирська влада внесла зміни до Комплексної Програми соцзахисту населення на 2016-2020 роки, у рамках якої члени Національної збірної команди України з триатлону отримають фінансування спортивних заходів, де прийматимуть участь успішні житомирські спортсмени Юлія  Єлістратова та Єгор Мартиненко.

Клопотанням щодо часткового фінансування міська рада отримала від Федерації Національної збірної України з тріатлону.

Відзначимо, що напередодні, 5 липня, житомирянка Юлія Єлістратова здобула перше місце у чемпіонаті країни з триатлону на спринтерській дистанції. Зі сріблом з чемпіонату приїхав і Єгор Мартиненко.

Зараз спортсмени зайняті підготовкою до змагань міжнародного рівня – чемпіонату Європи з триатлону.

Нагадаємо, як житомирська спортсменка здобула чотири медалі на Кубку світу з веслування на байдарках та каное.

Будьте першим, хто прокоментував "Спортсмени з Житомира отримають фінансову допомогу для участі у міжнародних змаганнях"