Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко нарешті обрав директора департаменту культури, молоді та спорту

Сьогодні, 14 лютого, голова ОДА Віталій Бунечко обрав переможця конкурсу на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА. Ним став Максим Обшта. Про це повідомили на сайті Житомирської ОДА. 

Віталій Бунечко провів особисту співбесіду з кандидатом на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту, якого рекомендувала конкурсна комісія за результатами успішного проходження усіх етапів конкурсу.

«Максим Обшта відповідає усім кваліфікаційним вимогам, тому впевнений, що у нас буде вибудовуватися ефективна співпраця. А департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації отримає відповідального та завзятого керівника», — заявив голова ОДА.

Інформація про переможця конкурсу буде оприлюднена на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС. Після проходження спецперевірки, переможець конкурсу, відповідно до розпорядження голови ОДА, обійме нову посаду.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко нарешті обрав директора департаменту культури, молоді та спорту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*