Голова Житомирської ОДА за п’ять років пообіцяв зробити всі дороги в області

cropped a07c83b2a9baef44842363b506884f51 e1569333446708 - Голова Житомирської ОДА за п’ять років пообіцяв зробити всі дороги в області

Під час брифінгу, що відбувся 24 вересня, голова Житомирської обласної держадміністрації Віталій Бунечко повідомив, що на ремонт доріг у 2020 році заплановано асигнування більше двох мільярдів гривень. Також буде відремонтовано транспортне сполучення Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський.

“На сьогоднішній нараді перед брифінгом дуже жваво обговорювалося питання про стан доріг на Житомирщині. Це біль нашого краю і рідної Житомирщини”, – зізнався Бунечко.

Голова ОДА розповів, що на його першу нараду також було запрошено очільників ОТГ всіх районних рад та обговорено всі критичні місця дорожнього покриття на Житомирщині. Доручення для з’ясування деталей проблем на транспортних шляхах вже оформлені.

“Запевняю вас, що на наступний 2020 рік буде заплановано ремонт доріг, що мають критичний стан. Я підтверджую амбітні заяви нашого прем’єр-міністра, що дороги за 5 років ми зробимо, й на Житомирщині в тому числі. У 2020 році буде значно збільшено асигнування на ремонт доріг, зокрема на Житомирську область попередньо планується 2 млрд. 847 млн. грн. За ці кошти також буде відновлено одне із найбільш критичних транспортних сполучень “Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський” – пообіцяв голова ОДА.

Віталія Бунечка здивувало, що ремонт дороги був запланований ще в минулому році, проте досі не розпочався.

“Мабуть чиїсь домовленості не спрацювали”, – зробив висновки очільник області та  підкреслив, що транспортне сполучення “Виступовичі-Житомир-Могилів Подільський” має стратегічне та іміджеве значення для нашої держави.

 “Я впевнений, що ми заплануємо так, аби ця дорога у 2020 році була зроблена”, – зазначив очільник області.


Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА за п’ять років пообіцяв зробити всі дороги в області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*