Голова Житомирської ОДА: відбувається “саботаж” будівництва стадіону “Полісся”

cropped 5c3982ebd5625603f817c0e3b25c5178 L e1569333501442 - Голова Житомирської ОДА:  відбувається “саботаж” будівництва стадіону “Полісся”

Відкриття стадіону “Полісся” відбудеться у поточному 2019 році.  Про це очільник Житомирської області Віталій Бунечко повідомив під час брифінгу 24 вересня.

“На зустрічі із журналістами, що відбулася майже три тижні тому, проектанти стадіону “Полісся” обіцяли через тиждень завершити будівельні роботи. Ми вирішуємо це питання. Зараз відбувається нарада на стадіоні”, – сказав голова Житомирської ОДА

Віталій Бунечко повідомив, що за власним бажанням звільнився директор департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Євген Кульчицький, департамент якого є відповідальним за будівництво стадіону “Полісся”. “Мене не влаштовувала його робота, ми разом поспілкувались, я попросив звільнитися і він почув мене. На відміну від начальника управління дорожнього будівництва ОДА Романа Крисюка – з ним я ще не встиг поговорити. Загалом багато питань до цього департаменту. Справді, в своїх соціальних мережах я написав, що відбувається “саботаж” будівництва стадіону “Полісся”, можливо це якась певна непрофесійність, але я розцінюю ці поняття як суміжні та пов’язані між собою”, – зазначив Бунечко.

Голова ОДА нагадав, що структура адміністрації наразі змінюється, тому поки ще не оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника департаменту регіонального розвитку. “Ми зробимо все можливе, щоб стадіон “Полісся” в поточному році відкрити” – пообіцяв Бунечко.


Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА: відбувається “саботаж” будівництва стадіону “Полісся”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*