Ідеї для селфі: поради жінкам та чоловікам

Після появи соціальної мережі  Instagram, селфі-фото набули особливої популярності  не лише серед жінок, а й серед чоловіків. Вдале селфі не лише забезпечить стабільними “лайками” та новими підписниками. Для того, щоб стати популярним не обов’язково народитися у сім’ї знаменитостей, варто зацікавити ваших підписників гарними світлинами. І неабияку роль  у створенні вдалої фотографії відіграє позування.

Типові сексуальні пози, “качині обличчя” – це звичайно добре, але коли таких фото мільйони, можна просто загубитися в загальній масі. Тому дуже важливо бути оригінальним. 

Порадити для дівчат:

  • Позу потрібно вибирати так, щоб не спотворити пропорції тіла. Кращі кадри виходять при зйомці під кутом, спина обов’язково повинна бути прямою, а обличчя злегка підняте, щоб уникнути утворення зморшок на шиї та не створити додатковий шар підборіддя.
  • Тенденція селфі в анфас потрохи відходить, оскільки такі знімки не вирізняються оригінальністю, до того ж, камері властиво збільшувати ніс, а такі знімки рідко бувають вдалими.
  • Селфі в спортзалі, де дівчина знімає себе в дзеркало і стоїть впівоберта, показуючи рельєф своєї фігури, користуються великим успіхом у протилежної статі.
  • Не бійтеся робити смішні селфі, дівчата з почуттям гумору особливо привабливі. Наприклад, використовуйте для селфі величезні окуляри чи смішний капелюх. Дурійте, кривляйтеся, адже  саме такі фото виглядають «живими» і користуються великим успіхом.

Поради для чоловіків: 

  • Щоб не виглядати нарцисом, не шукайте неординарні пози.
  • Фотографуйтеся на красивому фоні, в екстремальних або незвичайних ситуаціях, біля спорткарів, зі знаменитостями, з тваринами.
  • Ну і не забувайте додавати брутальні селфі з тренажерного залу, де ви стоїте у відомій позі Арнольда Шварценеггера.

Дуже привабливими і завжди вдалими будуть фото закоханої пари. Тож при нагоді фотографуйтеся удвох,  такі фото завжди викличуть інтерес ваших підписників.

Будьте першим, хто прокоментував "Ідеї для селфі: поради жінкам та чоловікам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*