Готують сани влітку: Житомирська міськрада планує витратити на протиожеледні матеріали більше 3 млн грн | Times ZT

Готують сани влітку: Житомирська міськрада планує витратити на протиожеледні матеріали більше 3 млн грн

Готуючись до наступної зими, Житомирська міська рада планує виділити 3 млн 330 тис грн на закупівлю протиожеледних матеріалів. Зокрема планують придбати 1,5 тис тонн солі та ще близько 5 тис тонн піску. 

Таке рішення сьогодні, 10 червня, підтримали члени бюджетної комісії під час засідання. 

“У нас останні два роки було заплановано по 2,5 млн грн, оскільки зими були більш легкі, і тому витрат на протиожеледні матеріали практично не було. У цьому році ми використали практично 7 тонн протиожеледних матеріалів. Тому додатково є потреба 3 млн 330 тис грн на закупівлю 1,5 тис тонн солі та приблизно 4-5 тис тонн піску.

Ми два роки закладали в бюджет всього лиш 2,5 млн грн на протиожеледні і купували тільки чисту сіль. А 9 650 тонн піскосуміші лежало вже 2 роки. Ми її не поновлювали. В цьому році ми її використали зимою – це практично 7 тис тонн. Зараз треба поновити запаси”, – поясив заступник міського голови Олександр Шевчук.  

Остаточне рішення щодо забезпечення протиожеледними засобами на зиму 2021-22 років депутати прийматимуть під час засідання сесії.

 Нагадаємо, що протягом останньої зими лише в лютому 2021 року на посипання доріг в Житомирській області використали 3 492 тонн піскосуміші.

Будьте першим, хто прокоментував "Готують сани влітку: Житомирська міськрада планує витратити на протиожеледні матеріали більше 3 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*