Громадянина рф Богдана Львова суд поновив на посаді судді Верховного суду

Громадянина рф Богдана Львова суд поновив на посаді судді Верховного суду

Сьогодні, 10 січня, Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов ексголови Касаційного господарського суду у складі Верховного суду Богдана Львова. Рішенням суду громадянина рф Львова поновлено на посаді судді. Більше того, «за час вимушеного прогулу» спритному судді тепер мають виплатити усю заробітню плату.

При цьому представниця Верховного суду відмовилась повідомити, чи буде подано апеляцію на рішення Київського окружного адмінсуду.   Окрім того, напередодні, не пояснюючи причин, Державна міграційна служба України зупинила розгляд питання про позбавлення громадянства України екссудді Верховного суду Богдана Львова.

Нагадаємо, що Львова було звільнено зі штату Верховного суду 5 жовтня 2022 року на підставі листа СБУ про наявність у нього громадянства рф. Попередньо, журналісти проекту “Схеми” у своєму розслідуванні навели численні докази того, що голова Касаційного господарського суду у складі Верховного суду Богдан Львов ще з 1999 року є громадянином російської федерації. 

Сам Львов, впевнений у власній безнаказаності, заявляє, що усі докази – то “фейк і підробка”. Однак жодних підтверджень своїх заяв і досі не надав.

Нагадаємо також, що екс-голову Верховного суду Князєва, підозрюваного в отриманні хабара, визнали винним та призначили йому… штраф 2500 грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Громадянина рф Богдана Львова суд поновив на посаді судді Верховного суду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*