Житомирська студентка представить місто на всеукраїнському етапі конкурсу краси (ФОТО)

Днями у Житомирському музично-драматичному театрі імені І.Кочерги відбувся регіональний етап конкурсу «СтудМіс України – Житомирщина», де з 19 студенток обрали найкрасивішу. Переможницею стала 18-річна Антастасія Ковальова з з кооперативного коледжу бізнесу і права. Саме вона 19 жовтня представить наше місто на конкурсі у Києві.

Традиційно на конкурсі дівчата дефілювали у вечірніх сукнях, купальниках, а також підготували танцювальний номер. Не залишилися красуні і без подарунків: цьогоріч це були прикраси, сертифікати на послуги, портрети та туристичні подорожі.

Тож корону переможниці отримала 18-річна Анастасія Ковальова, студентка кооперативного коледжу бізнесу і права. Саме вона представлятиме Житомирщину на всеукраїнському етапі конкурсу, а якщо переможе  – отримає титул найкрасивішої студентки України та право представляти нашу країну на міжнародному конкурсі краси WorldMissUniversity.

Анастасія Ковальова

«Більше я себе бачу в модельному бізнесі, ніж в тій професії, яку я зараз здобуваю. Я трохи сумнівалась у тому, що переможу, тому це стало для мене приємним здивуванням. Я задоволена цим конкурсом і дуже дякую організаторам. Я знайду час для “СтудМіс Україна», і впевнена, що все буде добре», – поділилася враженнями переможниця.

Першою віце-міс стала Аліна Конончук, яка навчається у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Аліна Конончук

Другою віце-міс – Діана Аніцька з Торгово-економічного коледжу Київського торгово-економічного університету.

Діана Аніцька

А приз глядацьких симпатій отримала Катерина Начвай, студентка Житомирського базового фармацевтичного коледжу.

Катерина Начвай

«СтудМіс Україна» – це один з наймасштабніших конкурсів краси України. За словами організаторів заходу, дівчата не лише отримують титули та подарунки під час конкурсу, а й отримують шанс побудувати модельну кар’єру після нього.

«Після фіналу минулого конкурсу багатьох наших дівчат запросили працювати моделями до Італії, Японії, Кореї та Туреччини. Вони презентують всесвітньо відомі бренди такі як Dolce&Gabbana, Gucci, Chanel. Зокрема, наша учасниця Настя Ковальова працювала в Мілані. Ще одна дівчина зараз працює фотомоделлю в Японії. Тому, наш конкурс – величезний крок до подальшої роботи у модельному бізнесі», – розповіла організаторка конкурсу краси Світлана Невмержицька.

Фото: 1.zt.ua

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська студентка представить місто на всеукраїнському етапі конкурсу краси (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*