Гуманітарний Хаб «Житомир» передав 12 японських кардіографів лікарням міста (ФОТО)

Сьогодні, 10 листопада, Гуманітарний Хаб «Житомир» передав 12 сучасних кардіографів японського виробництва для лікарень міста. До кінця року планують забезпечити таким обладнанням кожну лікарню Житомира. 

За словами заступниці міського голови Марії Місюрової, житомирські лікарні забезпечені кардіографами, проте їм від 2-6 років, і працюють вони вже не так якісно та швидко:

«У нас є дві великі лікарні, на які ми більше обладнання передамо, а також в центр ПМСД та дитячу лікарню. Це сучасні електрокардіографи. У нас такі кардіографи є, але ми маємо розуміти, що це таке обладнання, яке потрібно постійно оновлювати. Тобто ті прилади, що у нас є, мають давніший рік випуску. Тому на сьогоднішній день, таке обладнання дуже доречне. Перевага такого обладнання в швидкості роботи. Персонал вже навчений ним користуватися, тому якість послуг буде значно вищою».

Міський голова Сергій Сухомлин додав, що Гуманітарний Хаб «Житомир» неодноразово допомагав не лише місту, а і військовим:

«Такі кардіографи необхідні в кожному відділенні, тому їх точно багато не буває. Гуманітарний Хаб постійно нам допомагає. Передали і військову допомогу, приблизно, на 700 тис. доларів, гуманітарну допомогу, медикаменти і ще багато чого, про що я поки не можу говорити».

Нагадаємо, Гуманітарний Хаб «Житомир» передав військовим 95-ї бригади два безпілотника (ФОТО) .

Будьте першим, хто прокоментував "Гуманітарний Хаб «Житомир» передав 12 японських кардіографів лікарням міста (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*