У Житомирі в Гідропарку поселять біженців – павичів  

У Житомирі лікують і доглядають тварин, які постраждали від війни. Мова про павичів, яких врятували на півночі Житомирщини, а також декоративних кіз, яких врятували під Херсоном.

Про це під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 10 листопада, розповів міський голова Сергій Сухомлин. 

«Так сталося, що ще навесні наші військові врятували двох павичів, які залишилися без нагляду на півночі Житомирщини. Їх передали до Житомира, зараз за ними доглядають, вони підростуть, і ми думаємо, що вже влітку, вони будуть прикрасою Гідропарку. І дітям, і дорослим, думаємо, буде цікаво подивитися на павичів, які гуляють по парку», – пояснив міський голова. 

Крім того, у Житомирі доглядають та лікують декоративних кіз, яких військові врятували під Херсоном.

«І, так само, під Херсоном наші хлопці врятували декілька тварин. Вони знаходяться в жахливому стані. Це декоративні кози, їх привезли до Житомира і ми їх також забрали на зберігання, також їх будемо лікувати, вигодуємо, і теж будемо далі думати, що робити з цими тваринками», – додав Сухомлин.

Нагадаємо, африканські страуси, вимерлий вид броненосця та священні індійські корови: у Житомирському Музеї природи представлено забальзамовану фауну (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі в Гідропарку поселять біженців – павичів  "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*