"Іграшковий карантин": МОЗ затвердило нові карантинні обмеження, які діятимуть у дитячих садочках | Times ZT

“Іграшковий карантин”: МОЗ затвердило нові карантинні обмеження, які діятимуть у дитячих садочках

У відомстві наголошують, що відтепер всі карантинні заходи типу миття рук, вимірювання температури та інші, мають проводитися виключно в ігровій формі.

Вказану інформацію прес-центр МОЗ повідомив у п’ятницю, 27 серпня.

Відтак, згідно нововведень, працівників дитячих закладів допускатимуть на робочі місця виключно за наявності засобів індивідуального захисту, а також після вимірювання темпратури.

Під час занять у групах маски на обличчя можна не одягати, але спілкуючись між собою працівники зобов`язані їх носити.

Водночас, якщо працівник закладу має температуру вищу за +37,2 або інші ознаки застуди, допуск до роботи категорично забороняється.

Температуру у діток відтепер вимірюватимуть лише на вході, а не так, як раніше – кожні чотири години. З ознаками ГРВІ або температурою до садочка приходити не можна. Якщо ж температура з`явилась під час перебування дитини у закладі, її ізолюватимуть у спеціальному приміщенні, де вона не матиме контакту з іншими дітками.

Дітей на навчання уранці прийматимуть на території садочка, якщо ж погода буде поганою, батьки матимуть змогу завести малечу до приймальної. При цьому, усі повинні бути у захисних масках.

Також під час карантину категорично забороняється використання м’яких іграшок, проводення батьківськіих зборів, перебування у приміщенні дитсадка у вуличному взутті тощо.

Нагадаємо, що у МОЗ повідомили про введення обмежень для невакцинованих українців

Будьте першим, хто прокоментував "“Іграшковий карантин”: МОЗ затвердило нові карантинні обмеження, які діятимуть у дитячих садочках"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*