У МОЗ повідомили про введення обмежень для невакцинованих українців

Наразі діяти планують по “добровільно-примусовій” схемі – вакцинуйся або тестуйся.

Вказану інформацію оприлюднив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін під час розмови із журналістами ВВС News Україна сьогодні, 27 серпня.

“Ми будемо йти за сценарієм європейських країн, коли для невакцинованих створюють максимальні перешкоди в доступі до публічних місць, де може поширюватися інфекція. Одним зі шляхів, як балансувати між забороною та дозволами, є варіант, коли невакциновані можуть регулярно здавати ПЛР-тести. Результат приносити роботодавцю. Тобто принцип вакцинуйся або тестуйся”, – повідомив чиновник.

Згідно його слів, більш прискіпло до ситуації почнуть ставитися тоді, коли вакцину отримають більшеполовин населення України. Сама тоді уряд буде впевнений у тому, що препарату для вакцинації вистачить усім. При цьому Кузін також відзначив, що наразі цей сценарій обговорювати зарано.

Наостанок головний санлікар додав, що “каральні заходи” до невакцинованих українців застосовувати не планують, але відзначив, що людям із щепленням “однозначно буде простіше користуватися послугами та відвідувати публічні заходи”.

Нагадаємо, коронавірус на Житомирщині: фахівці ОЛЦ надали статистику по кількості хворих

Будьте першим, хто прокоментував "У МОЗ повідомили про введення обмежень для невакцинованих українців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*