На «Спартак Арені» вітали житомирських освітян | Times ZT

На «Спартак Арені» вітали житомирських освітян

Освітяни з навчальних закладів Житомира зібрались сьогодні, 27 серпня, на стадіоні «Спартак Арена.»

Святково одягнені, у сукнях та вишиванках вчителі приймали вітання, подарунки та квіти від керівництва міста на форумі «Освіта Житомира 2020-2022 роки: підсумки, стратегічні цілі та пріоритетні напрямки».

Міський голова Сергій Сухомлин також привітав привітав всіх вчителів:

«30 років — це дійсно велика дата для України та для нас з вами. Це 30 років змін, надій та трансформації.

Багатьом здається, що освіта — це лише 1 вересня та останній дзвоник і тільки ви, шановні освітяни, знаєте скільки всього змінилось в наших школах і садочках за ці роки.

Програма „Нова українська школа“ і нові українські діти, що виросли за цей час, кожного року змушують нас проходити нові трансформації, змінюватись і виховувати нових українців.

Хочеться подякувати вам за вашу енергію, яку ви вкладаєте в наших дітей. Окремо хочеться подякувати за успішну кампанію з вакцинації освітян, адже головне — це відповідальність за свою роботу і відповідальність перед дітьми.

В Житомирі вакциновано більше 80% працівників шкіл, садочків — 84%. І ми обов’язково всіх відзначимо за таку відповідальність. Зі святом!»

Також в рамках форума проходив вільний мікрофон, танцювальні виступи та виставка-ярмарок від навчальних закладів Житомира.

Будьте першим, хто прокоментував "На «Спартак Арені» вітали житомирських освітян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*