На Житомирщині продовжили карантин до 1 жовтня | Times ZT

На Житомирщині продовжили карантин до 1 жовтня

Про це сьогодні, 27 серпня, повідомила перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко. Зокрема таке рішення пов’язано й з небажанням деяких освітян області вакцинуватися.

“25 серпня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було розглянуте питання про продовження карантину, дотримання карантинних заходів на території області та підвищення рівня охоплення вакцинації проти коронавірусної хвороби. Насправді ситуація в області на сьогодні вже не така стабільна і спокійна, як було ще буквально місяць тому. Ми вже спостерігаємо підвищення рівня захворюваності. Дуже часто почали госпіталізувати хворих на COVID до лікарень, які надають допомогу ковідним хворим. Тому й було проведено таке засідання ТЕБ та НС, на якому вирішили, що відповідно до постанови Кабінету міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою уникнення поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 продовжити на території області карантин до 1 жовтня”, – розповіла Наталія Остапченко.  

Вона також нагадала, що в Житомирській області щеплення проводяться 49-ти мобільними бригадами, а також працює 115 стаціонарних пунктів щеплення та 5 центрів масової вакцинації.

Проте середній показник щеплень на Житомирщині складає трохи більше ніж 60%, а працівники деяких шкіл взагалі відмовляються від вакцинації. Навчальні заклади поки не називають, сподіваючись, що наради допоможуть змінити думку вчителів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині продовжили карантин до 1 жовтня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*