Інфікований коронавірусом житомирянин повернувся з Австрії разом з групою туристів (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 березня, житомирян сповістили про перший випадок зараження COVID-19 в місті. І міський голова сергій Сухомлин, і голова ОДА Віталій Бунечко в один голос запевняли, що чоловік весь цей час знаходився на самоізоляції у власному будинку в селі Вереси, ні з ким не контактував. 

Сьогодні ж ввечері раптово з’явилися нові подробиці перебігу подій, які озвучив знову ж таки міський голова Сергій Сухомлин.

З’ясувалося, що чоловік, який зараз знаходиться в інфекційному відділенні ЦМЛ № 1 насправді возив за кордон групу туристів, з якою й повернувся додому. Тепер правоохоронні органи та СБУ мають встановити все коло людей, з якими той був у тісному контакті. Наразі досі ніхто не знає точну чисельність «контактерів».

За словами Сергія Сухомлина, чоловік є працівником турфірми, від якої і возив туристів за кордон. 

«До цього пацієнта є дуже багато запитань. Він не хотів залишатися в лікарні. Він реально приховував інформацію по колу осіб, з якими контактував», — розповів міський голова.

А ми нагадуємо, що згідно зі статтею 325 Кримінального кодексу України  порушення санітарних норм і правил, які запобігають поширенню та боротьбі з інфекційним захворюванням та отруєнням карається штрафом або позбавленням волі.


Будьте першим, хто прокоментував "Інфікований коронавірусом житомирянин повернувся з Австрії разом з групою туристів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*