Житомирянин захворів коронавірусом — офіційні деталі

У місті Житомирі сьогодні, 19 березня, офіційно підтвердили інформацію про позитивний тест на коронавірус.

Про це повідомили під час термінового та вже другого за сьогоднішній день брифінгу в Житомирській обласній адміністрації.

Зокрема голова адміністрації Віталій Бунечко зазначив, що чоловіку 49 рік. З 7 по 14 березня він перебував за кордоном — спочатку в Німеччині, а потім в Австрії у справах бізнесу. Житомирянин прибув в Україну на літаку, а додому його привезли батько з сином. Чоловік знаходився на самоізоляції у селі Вереси (звідки родом) з 14 по 18 березня, проте вже вчора хворого госпіталізували до інфекційного відділення Першої лікарні в Житомирі. Результати експрес тесту на COVID-19 були позитивними. 

Віталій Бунечко також розповів, що стан пацієнта зараз стабільний, він навіть хотів поїхати додому. Поки відомо, що з хворим контактувало лише 2 особи — його син та батько, проте деталі ще встановлюватимуться”, — сказав Бунечко. 

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик також додав про те, що результати експрес тестів подружньої пари з Брусилова виявились негативними, проте їх обстежуватимуть ще й лабораторно.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин захворів коронавірусом — офіційні деталі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*