Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)

cropped DSC 0303 e1584626864664 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)

Не зважаючи на те, що в Україні з 18 березня введено карантинний режим, житомиряни не перестають масово гуляти вулицями, а відпустки на роботі — тільки більший привід для цього. Містяни не дуже хвилюються про дистанцію, захисні маски та й обмеження в цілому. Про це сьогодні, 19 березня, дізнались журналісти Times.ZT під час опитування:

  • «Я в декреті, тому регулярно гуляю з дітьми на свіжому повітрі, незалежно від карантину. У нас тато ходить по магазинам, а так то живемо звичним життям. Декрет — це вже певна ізоляція від суспільства», — розповіла молода мама Ольга.
DSC 0300 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)
  • «Я працюю, бо на роботі карантину немає. Проте є деякі обмеження — в офісі працюємо по десять людей, чергуємось змінами. Я намагаюсь себе особливо не обмежувати, постійно гуляю з собакою і в маркет, якщо потрібно, то йду», — поділилась житомирянка Оксана.
DSC 0303 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)
  • «У мене підприємство забезпечило відпустку під час карантину, тому займаюсь різними домашніми справами. Сьогодні гарна погода, дитині треба свіже повітря, то ось з дружиною зібрались на прогулянку. Вдома теж стараємось більше часу приділити дитині, розвиваючим іграм та вправам. Люблю почитати паперові книги», — розповів Юрій.
DSC 0308 1 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)
  • «На службу ходжу — це моя робота і життя», — сказав пенсіонер Олексій.
  • «Щодня ходжу на роботу, бо онлайн робити це не можу. Дуже не обмежуюсь, але вже вечорами сиджу вдома. Зазвичай пораюсь по дому, інколи з дівчиною фільми дивимось», — поділився юнак Олександр.
DSC 0313 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)
  • «Сьогодні гуляємо з собакою, як і кожен день — перебування на свіжому повітрі не обмежуємо. Але якщо це похід в маркет, то стараємось дотримуватись дистанції 1,5 м від інших покупців. Я ФОП, але через карантин змушена піти у відпустку», — розповіла Наталія, у якої свій бізнес.
DSC 0317 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)
  • «Я живу як і раніше — ходжу на роботу й не парюсь про ту дистанцію, бо зарази завжди вистачало», — поділилась Олександра.
DSC 0314 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)
DSC 0302 1024x684 - Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни не переймаються карантинними обмеженнями, натомість — гуляють сонячним містом (ОПИТУВАННЯ), (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*