На Житомирщині очікують нову партію експрес-тестів та захисних біокостюмів

cropped agrofirma dobrobut zakupila 30 komplektiv specodjagu e1584622645199 - На Житомирщині очікують нову партію експрес-тестів та захисних біокостюмів

Під час сьогоднішнього брифінгу в Житомирській ОДА начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик розповів, що від сьогодні по області, там де проживають лікарі Житомирських медзакладів, відновлено звичний рух громадського транспорту, аби працівники могли доїхати до місця роботи.

Він також розповів, що на випадок екстренної медичної допомоги вчора в область доставили додаткових 300 біозахисних костюмів, а сьогодні — ще 200.

«Партію з 500 шт експрес тестів на виявлення коронавірусу також мають доставити вже сьогодні-завтра. Зараз є ще „вільні“ тести як у лабораторному центрі, так і в області», — сказав Суслик. 

Він також додав, що з міського бюджету на боротьбу з COVID-19 вже виділено 29 млн грн, 13 млн грн з яких — на «стимулювання» роботи медпрацівників.

«Щодо області, то наразі виділено 45 млн грн. Гроші для медперсоналу виділятимуться після зібрання сесії обласної ради», — пояснив начальник управління охорони здоров’я в області.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині очікують нову партію експрес-тестів та захисних біокостюмів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*