«INNA BILA studio & shop» - лідер індустрії краси у Житомирі | Times ZT

«INNA BILA studio & shop» – лідер індустрії краси у Житомирі

З січня 2013 року в Житомирі функціонує салон краси Інни Білої. На сьогодні цей заклад відомий не лише в місті, а й далеко за його межами. З невеликого салону за декілька років «INNA BILA studio & shop» виріс до цілої мережі, яка включає студію краси, б’юті-бутік та навчальний центр. Наразі це реальний бренд, неодноразово визнаний житомирянами, як найкращий у своїй сфері.

Засновниця салону зазначає, що обрала сферу діяльності зовсім не випадково, адже ще з 15 років пов’язана з з б’юті-сферою. Розпочавши кар’єру звичайним дистриб’ютором косметичної компанії дівчина за п’ять років вже стала наймолодшим на той час регіональним директором цієї компанії в Україні.

Ідея відкрити салон була продиктована бажанням створити особливе атмосферне б’юті-спейс місце, де б клієнти могли і отримати високий рівень послуг від найкращих фахівців, і відпочити. Місце, куди б відвідувачі згодом поверталися за послугами для усієї родини.

Інні Білій це вдалося. І наразі «INNA BILA studio & shop» обслуговує своїх клієнтів у Житомирі за двома адресами.

Варто зауважити, що салон краси Інни Білої відомий і як місце, де готують справжніх фахівців. Засновниця пишається, що багатьох професіоналів, які сьогодні презентують  «INNA BILA studio & shop» в Києві та Житомирі, зростила сама. Співробітники салону – це справжня команда однодумців, для яких клієнтоорієнтованість в пріоритеті. Майстер-класи від найвідоміших спеціалістів індустрії краси, участь у різноманістних конкурсах та фестивалях – фахівці салону постійно зростають професійно, не зупиняючись на місці.

Довгий час команда салону співпрацювала з житомирськими телекомпаніями, має досвід роботи з відомими відучими деяких телевізійних проектів у Києві. Тож не дивно, що нині «INNA BILA studio & shop» часто виступає спонсорами різних конкурсів у Житомирі і планує у найближчому майбутньому розширити мережу своїх закладів за межі міста та області.

“Ми плануємо розширити мережу студій за межі Житомира, де також надаватимемо різноманітні послуги з макіяжу й буде бутік. Це єдина концепція: поєднання не тільки послуг, а й косметики для макіяжу, догляду за волоссям та шкірою”, – розповідає засновниця Інна Біла.

І додає, що для неї найголовніше, це вірити в те, що робиш і любити людей, для яких це робиш. А це просто коли поруч колеги-однодумці.

За матеріалами сайту “20 хвилин”

Будьте першим, хто прокоментував "«INNA BILA studio & shop» – лідер індустрії краси у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*