Новинки кіно в Житомирі: головний фільм від Марвел стартує на цьому тижні | Times ZT

Новинки кіно в Житомирі: головний фільм від Марвел стартує на цьому тижні

Для більшості кінотеатрів цей тиждень не буде багатим на асортимент. Головна новинка року «Месники: Фінал» забере у глядачів найбільше часу, тому що фільм триватиме понад 3 години. Але попри це, в перший день прокату, у великих і малих залах кінотеатрів в Житомирі вже зарезервовано 85% місць.

Месники: Фінал (США)

Фільм Месники: Фінал не тільки продовжує масштабний кінокомікс Месники: Війна нескінченності, але і стане завершенням всіх, так званих, трьох «фаз» цього кіновсесвіту. Передбачається, що після цієї картини світ Marvel чекає абсолютно новий розвиток, а «Сага про Камені Нескінченності», що почалася ще в першому фільмі «Залізна людина», буде закінчена.

Клацанням рукавичкою Танос стер на порох рівно половину всього всесвіту. Тепер ті учасники команди Месників, які залишилися в живих, повинні спільно працювати разом, щоб дати відсіч могутньому титану Таносу. Поразка в сутичці – це ще не програна війна. Необхідно об’єднати зусилля, придумати хитромудрий план і блискуче його виконати, щоб на цей раз вже точно все вийшло. Найбільші герої не тільки Землі, але і всієї галактики, знову кинуть виклик шаленій силі титану, щоб повернути своїх товаришів і запобігти новим катастрофам.

Після (США)

Тесса Янг розпочинає свій перший семестр у коледжі. Зразкова учениця, слухняна донька добропорядних батьків, вона звикла завжди й в усьому жити за зрозумілими для неї правилами. Більш не схожого на неї юнака складно було б знайти. Це Скотт Хардін. Через батьківські гроші хлопець звик жити як йому заманеться. Зустріч зі Скоттом розділить життя Тесси на до та після.

Шазам (США)

14-річний Біллі Бетсон – проблемний підліток, який переходить з однієї прийомної сім’ї в іншу. Від помираючого чарівника хлопець отримує здатність перетворюватись на дорослого супергероя, який поєднує в собі силу шести древніх богів. Не встигнувши опанувати усі свої нові можливості, Біллі змушений буде вступити в двобій зі злим доктором Сіваною.

Код «Червоний»

Відставний британський агент КДБ, шпигунка Джоан, в роки війни постачала найважливіші відомості Радянському Союзу, тим самим їй вдалося запобігти Третю світову війну. Потім вона відійшла від справ і тихо проводила старість за містом. Аж до раптового арешту в нульові.

Прокляття Ла Йорони (США)

Соціальна працівниця та її діти потрапляють в страшне надприродне царство. А все через те, що не звернули увагу на підозрілу поведінку жінки, котру підозрюють у вбивстві власних дітей. Врятуватись від смертельного гніву Ла Йорони допоможе лише священик, який  страху протиставить віру і запечатає темряву назавжди. Адже вона не знає спокою від страждань, а в її душі не місце милосердю. Остерігайтеся прокляття Ла Йорони, бо вона піде на все, щоб заманити вас у пітьму.


Будьте першим, хто прокоментував "Новинки кіно в Житомирі: головний фільм від Марвел стартує на цьому тижні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*