В Житомирі пройшов флешмоб на підтримку рідної мови | Times ZT

В Житомирі пройшов флешмоб на підтримку рідної мови

З нагоди прийняття Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» працівники управління культури та туризму Житомирської ОДА провели флешмоб «Переходь на українську».

Захід проходив сьогодні, 25 квітня, на вулиці Михайлівській. Учасники флешмобу роздавали перехожим спеціальні листівки. У листівках, розказується про те, як перейти на українську мову якісно: як перевести свій гаджет, як слухати українські пісні, як читати українські книжки.

«Українська мова – це імунітет нашої державності. Ми за те, щоб в українській державі була українська мова. Щодня ми працюємо над тим, щоб коло україномовних людей збільшувалось, щоб видавалися книжки державною мовою, щоб заходи відбувалися українською мовою», – сказала начальник управління Тетяна Парфентієва.

Зазначимо, що прийнятий Закон визначає статус української мови як єдиної державної мови і передбачає обов’язковість її використання на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування, а також в інших публічних сферах суспільного життя, визначених Законом. При цьому зауважимо, що дія цього Закону не поширюється на сферу приватного спілкування та здійснення релігійних обрядів.

Нагадаємо, що наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України відтепер заборонено ввозити на територію нашої держави друковану продукцію багатьох відомих російських видавництв.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройшов флешмоб на підтримку рідної мови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*