ІНОЗЕМНІ МОВИ + ІТ = Житомирська політехніка | Times ZT

ІНОЗЕМНІ МОВИ + ІТ = Житомирська політехніка

Вивчення іноземних мов – надійна інвестиція у майбутнє й запорука успішного навчання в інших сферах.

Білінгви розумніші?

Сукупність доказів, наведених у низці досліджень New York Times (!), стверджує, що знання двох мов покращує так звану виконавчу функцію мозку ‒ командну систему, що скеровує нашу увагу, яку ми задіюємо для планування, вирішення проблем та виконання різноманітних розумових завдань.

А якщо іноземних мов декілька?

По-перше, іноземні мови нівелюють кордони, надають змогу працювати у будь-якому куточку світу. Відповідно, кожна нова вивчена мова робить вас більш конкурентноздатним.

По-друге, перекладацька діяльність. Сьогодні на видавничому ринку існує нестача перекладачів, які спеціалізуються не лише в англійській мові. Чим менше перекладачів з певної мови ‒ тим дорожче коштує їх робота. Якісні переклади з рідкісних мов ‒ це та ніша, яку можете заповнити саме ви зі знанням англійської, німецької, французької та мов Далекого Сходу (китайської, корейської, японської), здобутих Житомирська політехніка. А ще польської, чеської, турецької, італійської та іспанської …

Комбіноване знання іноземних мов та інформаційних технологій сприяє успішній реалізації у професійній діяльності. Прикладна лінгвістика допоможе інтегруватися в майбутню професію та монетизувати свої вміння.

Прикладна лінгвістика передбачає вивчення кількох іноземних мов, а також спеціальних технічних дисциплін. Вдале поєднання знання мов та основ програмування дозволяє стати частиною невідворотного технологічного розвитку.

Навіть з базовими знаннями програмування та хорошою, наприклад, англійською ви працюватимете тестувальником програмних продуктів, проджект-менеджером або рекрутером в ІТ компанії. Якщо ж вирішите цілком присвятити себе лінгвістиці або перекладацькій діяльності, вам може стати в нагоді вміння самостійно працювати над покращенням систем автоматизованого перекладу або розробляти програми та сайти для ефективного вивчення мов, писати власноруч блоги, що завжди якісно вирізнятимуться на фоні стандартних макетів платформи blogger.

Отже, обирайте своє майбутнє вже сьогодні – поєднуйте лінгвістику та інформаційні технології. Така комбінація надасть Вам виключну перевагу на сучасному ринку праці.

Детальна інформація за посиланням https://vstup.ztu.edu.ua/bakalavr/035-filologiya/

Предмети ЗНО

  • для вступу на бюджетну форму навчання

Обов’язкові предмети: українська мова та література; іноземна мова (англійська мова; французька мова; німецька мова; іспанська мова)

Предмети на вибір (вибирається один): історія України / географія

  • для вступу на контрактну форму навчання

1) Обов’язкові предмети: українська мова та література;

                                              іноземна мова (англійська мова; французька

                                              мова; німецька мова; іспанська мова)

Предмети на вибір (вибирається один): математика / фізика

2) Обов’язкові предмети: українська мова та література;

                                              іноземна мова (англійська мова; французька

                                              мова; німецька мова; іспанська мова)

Предмети на вибір (вибирається один): біологія / хімія

3) Обов’язкові предмети: українська мова та література;

                                              історія України

Предмети на вибір (вибирається один): математика / географія

Будьте першим, хто прокоментував "ІНОЗЕМНІ МОВИ + ІТ = Житомирська політехніка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*