До Дня матері в Житомирі встановили танцювальний рекорд | Times ZT

До Дня матері в Житомирі встановили танцювальний рекорд

До Дня матері в Житомирі провели флешмоб “Танцюю з мамою”. В результаті заходу житомиряни встановили всеукраїнський танцювальний рекорд. Спільний танок об’єднав 125 матусь та їх дітлахів.

Варто зауважити, що до Свята Материнства 11 травня на вулиці Михайлівській облаштували справжнє містечко розваг з тематичною фотозоною та представництвами літніх таборів Житомира, де батьки могли отримати детальну інформацію про дитячий відпочинок під час літніх канікул.

Організаторами цього яскравого сімейного дійства за традицією вже восьмий рік поспіль виступає громадська організація «Я – Мама!».

«Ми організовуємо свято для матусь вже кілька років поспіль. Мама – це найдорожча людина в світі. За її турботу, ласку, ніжність та доброту варто дякувати не лише один раз на рік, а кожного дня. І саме таку істину ми поширюємо на кожному нашому заході. Дякуємо всім, хто підтримав нас сьогодні. Така кількість матусь та дітей, які вирішили стати учасниками всеукраїнського рекорду, – це приємна несподіванка і для нас – організаторів. Сподіваємося, що наступного року ми перевершимо цьогорічне святкування», – зазначає фандрайзер ГО «Я – Мама!» Ірина Білоус.

По завершенню танцювального флешмобу між його учасниками розіграли подарунки від спонсорів: сертифікати на фотосесію, абонемент у спортивний комплекс, салон краси та подарунковий сертифікат у дитячий магазин.

Таким чином вихідні у житомирян видалися надзвичайно сімейними, адже вже наступного дня містяни відзначили і Міжнародний день сім’ї.

Будьте першим, хто прокоментував "До Дня матері в Житомирі встановили танцювальний рекорд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*