У неділю в Житомирі святкуватимуть День сім’ї

12 травня житомиряни відзначатимуть Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди, за ініціативи Ради Християнських Церков м. Житомира і області та за сприяння Житомирської міської ради, у місті відбудеться  сімейний фестиваль «Щаслива родина – тато, мама, дитина».

Рішення про його проведення у Житомирській об’єднаній територіальній громаді підтримано виконавчим комітетом 8 травня.

У рамках фестивалю вулицями міста пройде традиційна святкова хода. Учасники ходи рухатимуться за маршрутом: майдан Соборний (біля фонтану) – вул. Київська – вул. Михайлівська. Розпочнеться святкова процесія о 15:00 год. 

Урочиста концертна програма розпочнеться по завершенню ходи о 15.45 на головній сцені пішохідної вулиці Михайлівської. Окрім того, для малечі та їх батьків посеред вулиці створять справжнє сімейне містечко, де родини зможуть брати участь у спільних естафетах та різноманітних розважальних заходах. 

Нагадаємо, що Міжнародний день сім’ї запроваджено 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Цей день щорічно святкується 15 травня. Свято було засноване з метою звернути  особливу увагу на проблеми сім’ї, як базового осередку суспільства.

Зазначимо також, що днем раніше у Житомирі відбудуться святкові заходи з нагоди Дня матері.

Будьте першим, хто прокоментував "У неділю в Житомирі святкуватимуть День сім’ї"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*