Іноземних журналістів в Україні перестали пускати на лінію фронту

Іноземних журналістів в Україні перестали пускати на лінію фронту

В Україні заборонили іноземним журналістам поїздки на лінію фронту. Про це повідомили кореспонденти швейцарської газети Le Temps.

“Знаходження на лінії фронту тепер повністю заборонено, якщо, звісно, ​​вони не мають письмового дозволу від головнокомандувача збройних сил Валерія Залужного”,

– заявляють журналісти видання.

Така заборона пов`язана передусім з безконтрольним та масовим виявленням відеороликів, за якими ворог може встановити тактику дій українських військових, типи боєприпасів, модифікацію озброєння та інші секретні дані.

Поштовхом до введення заборони, ймовірно, стало повідомлення Маляра про те, що через розголошення інформації про пересування однієї з українських бригад по ній завдали 5 авіаударів за добу.

Цікаво, що статтю Le Temps одразу після виходу масово розтиражували саме російські ЗМІ. При цьому рашистська пропаганда тут таки заявила, що заборона пов`язана з провалом контрнаступу та надвисокими втратами в українській армії.

Цікавим є і те, що більшість статей видання Le Temps стосовно України грунтуються на інформації добутій російськими хакерами та поданій журналістами-фрілансерами.

А з тим, як висвітлювати повномасштабне вторгнення, щоб нікому не шкодити можна ознайомитись за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Іноземних журналістів в Україні перестали пускати на лінію фронту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*