ISW: кремль готується до затяжної війни

ISW: кремль готується до затяжної війни

Вчора, 12 травня, на росії відбулися кардинальні політичні перестановки. рашистський диктатор звільнив з посади міністра оборони Сергія Шойгу та призначив на його місце першого заступника голови уряду Андрія Бєлоусова. При цьому самого Шойгу бункерний лідер залишив у керівництві росії, перевівши на посаду секретаря ради нацбезпеки, яку досі обіймав Патрушев. Куди при цьому переведено Патрушева наразі не відомо.

Аналітики Інституту вивчення війни стверджують, що такі перетрубації у російській верхівці насправді є спробами путіна створити повні економічні умови для тривалої війни.

Підтверджує таку думку і те, що Бєлоусов не має військового досвіду та є економістом за фахом: він обіймав посаду міністра економічного розвитку росії з 2012 по 2013 роки, після чого працював у сфері економічного аналізу та прогнозування між 1981 і 2006 роками.

Більше того, за інформацією ISW, російський федеральний чиновник заявив російському опозиційному виданню «Важные истории», що на новій посаді Бєлоусов працюватиме над «компетентною організацією робочих і логістичних процесів, забезпеченням необхідного виробництва та поставок, орієнтацією економіки на «спеціальну військову операцію» і намагатиметься вичавити з оборонної промисловості технологічний максимум».

“путін, ймовірно, має намірвикористати досвід Бэлоусова на посаді в цивільному уряді, щоб зв’язати федеральну економічну політику з програмою міноборони рф. Ці зусилля створюють умови для більш повної економічної мобілізації, що свідчить про те, що кремль продовжує готуватися до тривалої війни в Україні,”

– йдеться у звіті ISW.

При цьому аналітики Інституту вивчення війни, акцентують на тому, що поки росія готується до затяжної війни, західні країни і досі зволікають, чим по-суті допомагають путіну реалізовувати свої плани.

“Російські наступальні зусилля із захоплення Вовчанська (на північний схід від Харкова) значною мірою є наслідком мовчазної політики Заходу про те, що українські сили не можуть використовувати надані Заходом системи для ударів по законних військових цілях у росії,”

– наголошують в ISW.

Будьте першим, хто прокоментував "ISW: кремль готується до затяжної війни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*