Прорив росіян на Харківщині став можливим через відсутність фортифікацій на кордоні

Прорив росіян на Харківщині став можливим через відсутність фортифікацій на кордоні

Прорив оборони на Харківщині став можливим через відверту халатність та саботаж влади. Гроші виділені на будівництво фортифікацій просто вкрали. На кордоні не було не те, що бетонних укріплень, а й навіть мін. Про це заявив командир підрозділу ЗСУ, який наразі протистоїть рашистам на Харківщині, Денис Ярославський.

“За 2 роки на українському кордоні повинні були стояти бетонні укріплення в мінус 3 поверхи! А не було навіть мін. Ми приходимо до думки, що це або шалене злодійство, або навмисний саботаж”,

– повідомив Захисник.

Через відсутність фортифікацій рашисти практично вільно увійшли в сіру зону. Наразі тривають жорстокі бої за Вовчанськ. Ворог намагається оточити населений пункт, паралельно знищуючи його з усіх видів зброї. При цьому рашисти постійно підтягують резерви. Мешканці масово евакуюються з міста, оскільки бояться повторної окупації рашистами.

Після заяви Ярославського українські журналісти та воєнкори закликали терміново провести розслідування задля притягнення до відповідальності осіб, які саботували будівництво укріплень в прикордонній зоні. У відповідь головком ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що військове керівництво ухвалило певні “кадрові рішення” для стримування просування окупантів.

Нагадаємо також, що раніше повідомлялося, що на Житомирщині на кордоні з білоруссю збудували фортифікаційні споруди. Щоправда тепер постає питання чи є вони в реальності у заявленій кількості.

Будьте першим, хто прокоментував "Прорив росіян на Харківщині став можливим через відсутність фортифікацій на кордоні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*