ISW розповіли, навіщо росії заяви про переговори з Україною

російські офіційні обличчя останнім часом часто видають брехливі заяви стосовно переговорів з Україною. У кремлі всіляко намагаються переконати Захід, що йому життєво необхідні переговори з країною-агресоркою.

Таке припущення висловили аналітики Інституту ведення війни. Водночас росія заявляє, що «буде готова» вести діалог, якщо НАТО піде на певні поступки.

Експерти навели як приклад телефонну розмову путіна та Шольца 2 грудня. Президент росії заявив, що допомога партнерів Заходу сприяє тому, що українська влада категорично відмовляється від будь-яких перемовин. 

Натомість канцлер Німеччини відповів, що дипломатичне вирішення конфлікту передбачає те, що росія має вивести свої війська з території України. Однак, схоже, в окупантів своя «дипломатія».

Крім путіна про переговори говорив нещодавно і пєсков. Він відповів на коментар Байдена, заявивши, що ймовірно президент Америки очікує, що передумовою переговорів буде виведення російських військ з України.

Речник кремля наголосив, що цього не буде і «спецоперація» продовжується. пєсков також додав, що небажання США визнати незаконну анексію українських земель значно ускладнює «пошук точки дотику» в можливих переговорах.

Міністр закордонних справ росії висловився про те, що кремль буде готовий до переговорів, коли Захід погодиться обговорювати вимоги росії щодо «гарантій безпеки» 2021 року. В основному, мовиться про пункт «нерозширення Альянсу».

Однак фахівці ISW впевнені, що діалог і тимчасове призупинення воєнних дій зіграє на руку лише росіянам. путін і його приплічники зможуть за цей час укріпити військо і зміцнити позиції.

Нагадаємо, у рф планують достроково випустити курсантів з вищих військових навчальних закладів.

Будьте першим, хто прокоментував "ISW розповіли, навіщо росії заяви про переговори з Україною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*