Із початку повномасштабної війни перевізники Житомирщини допомагали військовим і вивозили людей із окупації 

Із початку повномасштабної війни перевізники Житомирщини допомагали військовим і вивозили людей із окупації

Сьогодні, 30 травня, у Житомирі відбулася нарада щодо безпеки надання послуг пасажирських і вантажних перевезень автоперевізників області. 

Під час наради йшлося і про ДТП за перший квартал 2024 року. З вини перевізників їх сталося 22. Також говорили про блокування транспорту, яких на початку року було 6. 

Не оминули й тему ветеранів війни та повномасштабного вторгнення загалом. Начальник відділу транспорту та зв’язку Житомирської ОВА Валерій Ясинецький розповів про зміни у конкурсі на обслуговування того чи іншого маршруту для автоперевізників:

«По змінах: постановою Кабміну внесено зміни до обов’язкових умов конкурсу. Тобто до умов, які будуть обов’язково виставлятися до будь-якого перевізника, який буде подавати документи на участь у конкурсі на обслуговування того чи іншого маршруту. Це умова, яка стосується державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення. Простими словами – це неухильне дотримання Закону України про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту. Тобто, під час конкурсу обов’язкова умова щодо наявності чи відсутності порушень, які стосуються Закону України про статус ветеранів війни».

Крім того, перевізники суттєво допомагали з початку повномасштабного вторгнення й до сьогодні.

«Також хочеться відмітити позитивні сторони наших перевізників, бо з початку повномасштабного вторгнення і по сьогодні автоперевізники як пасажирські, так і вантажні, стоять пліч-о-пліч із ОВА, тому що виконуються різні перевезення: з окупації, військових та інші», – додав він.

Нагадаємо, осіб, які перебувають у розшуку, правоохоронці примусово доставлятимуть до ТЦК та СП.

Будьте першим, хто прокоментував "Із початку повномасштабної війни перевізники Житомирщини допомагали військовим і вивозили людей із окупації "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*