Сьогодні, 30 травня, у Житомирі відбулася нарада щодо безпеки надання послуг пасажирських і вантажних перевезень автоперевізників області.
Під час наради йшлося і про ДТП за перший квартал 2024 року. З вини перевізників їх сталося 22. Також говорили про блокування транспорту, яких на початку року було 6.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-30-14.26.29-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-30-14.26.23-1024x768.jpeg)
Не оминули й тему ветеранів війни та повномасштабного вторгнення загалом. Начальник відділу транспорту та зв’язку Житомирської ОВА Валерій Ясинецький розповів про зміни у конкурсі на обслуговування того чи іншого маршруту для автоперевізників:
«По змінах: постановою Кабміну внесено зміни до обов’язкових умов конкурсу. Тобто до умов, які будуть обов’язково виставлятися до будь-якого перевізника, який буде подавати документи на участь у конкурсі на обслуговування того чи іншого маршруту. Це умова, яка стосується державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення. Простими словами – це неухильне дотримання Закону України про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту. Тобто, під час конкурсу обов’язкова умова щодо наявності чи відсутності порушень, які стосуються Закону України про статус ветеранів війни».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-30-14.26.15-1024x767.jpeg)
Крім того, перевізники суттєво допомагали з початку повномасштабного вторгнення й до сьогодні.
«Також хочеться відмітити позитивні сторони наших перевізників, бо з початку повномасштабного вторгнення і по сьогодні автоперевізники як пасажирські, так і вантажні, стоять пліч-о-пліч із ОВА, тому що виконуються різні перевезення: з окупації, військових та інші», – додав він.
Нагадаємо, осіб, які перебувають у розшуку, правоохоронці примусово доставлятимуть до ТЦК та СП.
Будьте першим, хто прокоментував "Із початку повномасштабної війни перевізники Житомирщини допомагали військовим і вивозили людей із окупації "