Із законопроєкту про мобілізацію виключили положення про демобілізацію та ротаціію

Із законопроєкту про мобілізацію виключили положення про демобілізацію та ротаціію

9 квітня Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони виключив положення щодо демобілізації і ротації військовослужбовців із законопроєкту про мобілізацію, який наразі практично готовий до повторного розгляду у Верховній Раді. Таке рішення члени Комітету пояснюють осособистою ініціативою Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

У офіційному листі до очільника Міноборони Рустема Умєрова Сирський закликає розглядати питання демобілізації та ротації у іншому законопроєкті.

…окремі положення законопроєкту, з огляду на значну кількість депутатських правок, потребують більш детального аналізу та додаткового вивчення. 3 урахуванням зазначеного пропонується питання підстав звільнення з військової служби, а також запровадження на законодавчому рівні ротації військовослужбовців унормувати окремо шляхом розгляду в іншому законопроєкті“.

– йдеться у листі.

Нагадаємо, що суперечки щодо демобілізації точаться ще з осені. Першочергово навіть називалися терміни служби, після яких військовий отримав би право демолізуватися. Однак наразі жодних термінів не вказують. Навіть положення щодо 36 місяців зникло з тексту законопроєкту.

Таким чином наразі в Україні лише планують посилити мобілізацію. По суті – мобілізацію в один кінець.

Нагадаємо також, що у Житомирі учасники Всеукраїнського пікету за демобілізацію перекрили рух на Бердичівській.

Будьте першим, хто прокоментував "Із законопроєкту про мобілізацію виключили положення про демобілізацію та ротаціію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*