Ввечері 9 квітня на 216 км автодороги Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією ГУНП, близько 18:20 водійка автомобіля «Skoda Octavia, 33-річна жителька Гришковецької громади, здійснюючи рух з другорядної дороги на перехресті, допустила зіткнення з мотоциклом «Alpamoto».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/e115902943e08778d843fb8b8bc008d5.jpg)
Внаслідок ДТП водій двоколісника, 72-річний житель м. Бердичева, отримав тілесні ушкодження. Медики госпіталізували постраждалого до травматологічного відділення міської лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/55f0dcb326faeb0012c2a476e1eb5f26.jpg)
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Триває з’ясування всіх обставин події.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/8c211947e1793883b7241f27a4bb085d.jpg)
Нагадаємо також, що у ДТП на Овруччині постраждало троє місцевих мешканців.
Будьте першим, хто прокоментував "На Бердичівщині не розминулися легковик та мотоцикл: є постраждалі"