Кабінет Міністрів запроваджує інноваційні зміни у вищій освіті: без заочки, але з можливістю вибору та свободою дій

Уряд України схвалив законопроєкт щодо фундаментальних змін у вищій освіті. Відтепер студенти самостійно обиратимуть скільки навчатись, матимуть змогу змінити спеціалість навіть після ІІ курсу, а замість заочної форми навчання обиратимуть між дистанційним та вечірнім навчанням. Про це заявив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Отож, з 2024 року в Україні зникне заочна форма навчання як така. Їй на зміну прийде дистанційка та вечірнє навчання. При цьому у першому випадку студенти самі обиратимуть час та місце для занять. Такі зміни продиктовані тим, що, за твердженням Федорова, дистанційка довела свою більшу ефективність, аніж заочка.

Окрім того, студентам нададуть більше свободи. Відтепер вони вільно обиратимуть цікаві їм додаткові предмети, матимуть змогу змінювати спеціальність навіть після 2-х років навчання, визначатимуть самі тривалість свого навчання, пртишвидшивши його чи навпаки розтягнувши. Таким чином студентам, які влаштувались на роботу під час навчання у ВНЗ не потрібно буде йти в академку чи залишати навчання до інших часів.

Пропоновані зміни є дійсно фундаментальними і їх вже з захватом сприйняла студентська спільнота.

А от що повинні знати батьки про заклад дошкільної освіти ви можете дізнатись за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабінет Міністрів запроваджує інноваційні зміни у вищій освіті: без заочки, але з можливістю вибору та свободою дій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*