Кабмін надав відстрочку від мобілізації працівникам букмекерської компанії Favbet та служби доставки Glovo

Міністерство економіки України видало наказ щодо бронювання від мобілізації працівників компаній Favbet, Glovo, Visa, ДП “ССМ”, AgriChain та “Корт” строком на 6 місяців. Про це повідомив народний депутат Олександр Федієнко.

Політик опублікував відповідний наказ на своїй сторінці у фейсбук, зазначивши, що з усього списку компаній з нового наказу лише “Корт” має відношення до військової справи, оскільки займається розробкою систем РЕБ та безпілотників. Водночас, Favbet – це міжнародна букмекерська компанія, Glovo – сервіс доставки через мобільний застосунок, Visa – світова платіжна система, AgriChain – система управління агробізнесом, а ДП “ССМ” – міжнародна група рекламно-комунікаційних агенцій. І жодна з цих компаній не має ніякого стосунку до ОПК.

“Інколи навіть керівники ТЦК не можуть зрозуміти, чому підприємства які випускають дрони, реби, не бронюють, бо не проходять по критеріям, а от такі як у переліку, лист додав, вони вимушені бронювати,

– зазначив нардеп.

Нагадаємо, що напередодні у Кабміні анонсували справедливе бронювання від мобілізації.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін надав відстрочку від мобілізації працівникам букмекерської компанії Favbet та служби доставки Glovo"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*