День вишиванки в Поліському університеті: флешмоб, 10-метровий рушник і благодійний захід на підтримку ЗСУ (ФОТО)

День вишиванки в Поліському університеті: флешмоб, 10-метровий рушник і благодійний захід на підтримку ЗСУ

Колектив викладачів та студентів Поліського національного університету в Житомирі 16 травня  традиційно підтримав відзначення Дня вишиванки.

Зокрема, на роботу і навчання вони одягнули вишите вбрання, а під час перерви організували флешмоб біля центрального корпусу, влаштувавши колективну фотосесію.

У руках тримали 10-метровий рушник, його у 2012-му до 90-річчя університету вишила викладачка – доцент кафедри геодезії та землеустрою агрономічного факультету Тетяна Коткова. 

На ньому – вишитий герб Житомира і,  на той час, Житомирського національного агроекологічного університету, зазначення дат, а також орнаменти, притаманні різним регіонам країни. Майстриня каже, що там представлені усі області України та АР Крим. Загалом використала 13 технік вишивки (всього їх відомо понад 100), на роботу витратила 2,5 роки. Орнаменти підбирала таким чином, аби вони були більш-менш однакової ширини, поєднувалися між собою. Також у рамках святкування Дня вишиванки під стінами університету вона представила частину вишитих рушників із родинної колекції, найстаріший з яких 1946 року. Ці вироби свого часу створювали вона, її мама та бабуся. 

На технологічному факультеті Поліського національного університету в цей день проводять благодійний захід на підтримку ЗСУ. Запланований святковий концерт, конкурси, вікторина і майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки від майстрині та волонтерки Оксани Кухти.

Юлія Демусь

Вриваємося у 3-тю штурмову бригаду: на Михайлівській військові та волонтери проводять інформаційно-рекрутингову кампанію (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "День вишиванки в Поліському університеті: флешмоб, 10-метровий рушник і благодійний захід на підтримку ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*