Вриваємося у 3-тю штурмову бригаду: на Михайлівській військові та волонтери проводять інформаційно-рекрутингову кампанію (ФОТО)

Вриваємося у 3-тю штурмову бригаду: на Михайлівській військові та волонтери проводять інформаційно-рекрутингову кампанію

З 15 лютого цього року стартував Всеукраїнський інформаційний тур, в рамках якого представники 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ відвідують українські міста.

Зокрема, з 13 по 16 травня включно з 10 до 18 години на вул. Михайлівській у Житомирі (зі сторони вулиці Лятошинського) працює мерч-зона, де присутні волонтери бригадного фонду 3 ОШБр (орієнтуватися на брендований бус з символікою бригади).

Тут можна підтримати бригаду донатом та придбати мерч 3 ОШБр: футболки, піни, патчі, стікери, магніти. Кошти з продажу мерчу будуть спрямовані на потреби бригади.

Крім того, у ЦНАПі можна поспілкуватися із військовослужбовцями 3-ї окремої штурмової бригади, дізнатися більше про особливості підрозділу та можливості приєднання до лав Третьої штурмової.

Боєць на псевдо «Лофт» розповів, що військовослужбовці ІІІ ОШБр, які приїхали з інформаційним туром, є діючими бійцями з бойовим досвідом. Сам «Лофт» – кулеметник.

Лофт пояснює, що до 3-ї окремої штурмової бригади приймають з 18 років, кандидату не обов’язково мати військовий досвід, у бригадному центрі підготовки його навчать усьому необхідному.

“Лофт” також розповів про регулярні вишколи ІІІ ОШБр під назвою “Хто ти воїн?”, які може пройти кожен, хто хоче протестувати себе та здобути нові знання – корисні як для цивільного, так і військового життя. Проходження вишколу не зобов’язує вступати до лав ЗСУ. Також участь у ньому можна припинити у будь-який момент.

Таку перевірку своїх сил можуть пройти представники чоловічої та жіночої статі, але «Лофт» зауважує, що специфіка виконання завдань, які покладаються на воїнів ІІІ ОШБр, потребує мотивації, фізичної міцності, витривалості, стійкості, сили духу і характеру.

Він додав, що всі, хто хочуть приєднатися до лав бригади, також можуть пройти вишкіл «Хто ти, воїн?», щоб знайти свою військову спеціальність за допомогою досвідчених інструкторів.

Власне, про це можна поспілкуватися особисто з представником ІІІ ОШБр у ЦНАПі на Михайлівській.

Відзначимо, що в рамках Всеукраїнського туру наступним містом Житомирщині буде Бердичів.

Юлія Демусь

Врятував побратима ціною власного життя: житомирян просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя України бійцю 95-ї бригади

Будьте першим, хто прокоментував "Вриваємося у 3-тю штурмову бригаду: на Михайлівській військові та волонтери проводять інформаційно-рекрутингову кампанію (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*