Врятував побратима ціною власного життя: житомирян просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя України бійцю 95-ї бригади

Врятував побратима ціною власного життя: житомирян просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя України бійцю 95-ї бригади

Житомирян просять допомогти зібрати необхідну кількість підписів на петицію про присвоєння звання Героя України полеглому бійцю 95-ї бригади Тупальському Олегу Васильовичу (18.07.1982 – 28.03.2022).

«Прошу Вас присвоїти звання Героя України (посмертно) хороброму захиснику нашої Батьківщини Тупальському Олегу Васильовичу (18.07.1982 – 28.03.2022). Усе життя Олега Тупальського було присвячене військовій службі. 10 років свого життя присвятив проходженню військової служби в оркестрі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова. Та 2014 рік вніс свої корективи. З початку вторгнення росії в Україну Олег став на захист держави на східних рубежах України у складі сил АТО в лавах 95-ї ОДШБр ЗСУ на посаді старшого батальйон управління. Під час участі у бойових діях отримав поранення у бою за Савур-Могилу», – йдеться у петиції.

Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну Олег Тупальський перебував на сході України, де загинув під час бою, рятуючи побратима: 

«З початку повномасштабної агресії росії Олег перебував на сході України та виконував бойові завдання в складі ООС. Олег Васильович мужнього загинув під час бою, рятуючи побратима з с. Кам’янка, Ізюмського району Харківської області 28.03.2022р. Цілих 9 місяців вважався зниклим безвісті, лише після звільнення тимчасово окупованої території вдалося відзначити, ідентифікувати та поховати тіло полеглого Героя».

На жаль, часу на збір підписів залишилося дуже мало. Станом на сьогодні, 14 травня, вже зібрано 22 260 підписів із необхідних 25 000. Будь ласка, приділіть кілька хвилин свого часу, щоб підтримати петицію, адже боєць віддав своє дорогоцінне життя, за незалежність і свободу не лише України, а і кожного з нас. 

Ви можете поширити посилання на петицію із закликом підтримати її у своїх соціальних мережах, а також надіслати це посилання своїм знайомим і друзям, і попросити їх підписати петицію. 

Нагадаємо, прорив росіян на Харківщині став можливим через відсутність фортифікацій на кордоні.

Будьте першим, хто прокоментував "Врятував побратима ціною власного життя: житомирян просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя України бійцю 95-ї бригади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*