На Звягельщині невідомі незаконно зрубали 523 дерева різних порід

На Звягельщині невідомі незаконно зрубали 523 дерева різних порід

11 березня на телефонну «гарячу лінію» Екоінспекції надійшло звернення щодо вирізування дерев, ймовірно, без дозвільних документів в напрямку від села Рихальське до села Стара Гута Звягельського району Житомирської області.

Відтак екологи здійснили виїзд на місце події. В ході обстеження на вказаній земельній ділянці було виявлено факт порубки 523 дерев різних порід.

Тож екоінспектори направили запит Головному управлінню Держгеокадастру в Житомирській області про надання інформації щодо можливого користувача зазначеної земельної ділянки. З`ясувалося, що земельна ділянка є несформованою та знаходиться в межах населеного пункту с. Рихальське Звягельського району Житомирської області.

Відтак лист щодо інформації про можливого користувача/орендаря зазначеної земельної ділянки екологи направили на адресу Чижівської сільської ради. Однак жодної відповіді місцеві чиновники так і не надали.

У зв’язку з вище зазначеним, екоінспектори провели обрахунок шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу даною порубкою дерев. Вона становить 427 236,5 грн.

Далі екологи скерували усі матеріали на адресу Слідчого управління ГУНП в Житомирській області для вжиття заходів в межах повноважень щодо встановлення осіб, які здійснили порубку дерев та притягнення їх до відповідальності згідно законодавства.

Нагадаємо також, що на приватній лісопильні в Олевській громаді лісівники виявили крадений ліс.

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині невідомі незаконно зрубали 523 дерева різних порід"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*