Посадовицю з Бердичівського району підозрюють у півмільйонній розтраті під час ремонту доріг

Посадовицю з Бердичівського району підозрюють у півмільйонній розтраті під час ремонту доріг

Посадовицю з Бердичівщини підозрюють у оборудці з громадянином рф, внаслідок якої з місцевого бюджету за ремонт доріг у територіальній громаді було виплачено завищену на півмільйона суму. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

Прокурор Бердичівської окружної прокуратури повідомив місцевій посадовиці про підозру у розтраті чужого майна, у великому розмірі, в умовах воєнного стану,  та підробленні офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України),”

– йдеться у повідомленні.

Слідством встановлено, що для проведення ремонту сільських доріг у територіальній громаді Бердичівського району було обрано приватного підприємця, громадянина рф, який проживає в АР Крим.   Відповідальна особа – начальниця відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій сільської ради уклала з ним наприкінці 2023 року (поза електронною системою закупівель) п’ять договорів.    

Усі правочини, а згодом й акти виконаних робіт, підозрювана засвідчила підписами та завірила печаткою. При цьому підрядник з 2021 року взагалі не з’являвся на підконтрольній Україні території, а відтак жодним чином не міг бути стороною їх укладення.

На підставі складених підозрюваною документів з недостовірними підписами з місцевого бюджету підприємцю-росіянину було перераховано 1,2 млн грн. Однак, за висновками експертизи, вартість відремонтованих доріг було завищено на майже пів мільйона грн.

Нагадаємо також, що ексзаступника Міністра оборони України В’ячеслава Шаповалова викрили на розтраті майже 1 млрд грн бюджетних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "Посадовицю з Бердичівського району підозрюють у півмільйонній розтраті під час ремонту доріг"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*