Через те, що Житомирщина не освоїла кошти на ремонт доріг, Кабмін «обрізав» фінансування на понад 60 мільйонів

Через те, що Служба автомобільних доріг області не змогла протягом семи місяців освоїти кошти, заплановані на будівництво та ремонт доріг державного значення, уряд на понад 60 мільйонів гривень «обрізав» фінансування для Житомирщини. Інформацію щодо перерозподілу оприлюднили сьогодні, 5 вересня, на сайті Міністерства інфраструктури.

Натомість кошти, які повинні були витратити на капремонт доріг Житомирщини, освоять 7 інших регіонів.

«Дійсно, з області забрали більше 61 млн грн через те, що не встигли освоїти кошти. На ремонт доріг державного значення повинно було надійти 169 мільйонів. Натомість, через те що Служба автомобільних доріг не змогла їх освоїти, надійде всього 108 мільйонів. За ці кошти ми планували відремонтувати 10 кілометрів на ділянці дороги міжнародного значення М-21 від Бердичева до Житомира. Від села Гришківців у напрямку Житомира ми мали відремонтувати ліву смугу, яка вже почала руйнуватися. Крім того, відповідно до проекту, на аварійно небезпечній ділянці мали організувати круговий рух. Замість цього наші кошти отримає Вінниця і ще ряд областей», обурився начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк.

Тему щодо перерозподілу коштів перед засіданням Кабінету міністрів, озвучив народний депутат від Житомирщини Павло Дзюблик. Він зазначив, що 65 млн грн заберуть саме через «якісну та самовіддану роботу» керівника Служби автомобільних шляхів в Житомирської області Геннадія Савченка.

Натомість у Службі автомобільних доріг назвали інформацію від нардепа звичайним фейком, та пояснили, що вона не відповідає дійсності.

Проте, як виявилося, понад 61 мільйон Житомирщина все ж недоотримає.

Будьте першим, хто прокоментував "Через те, що Житомирщина не освоїла кошти на ремонт доріг, Кабмін «обрізав» фінансування на понад 60 мільйонів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*