Житомирське ТТУ може очолити колишній заступник міського голови (ДОКУМЕНТ)

Міністерство інфраструктури України погодило кандидатуру Євгенія Демчика на посаду директора КП «Житомирського трамвайно-тролейбусного управління».

Погодження оприлюднив на своїй сторінці у фейсбук житомирський активіст Роман Мусійчук.

Раніше у коментарі для Times.ZT Євгеній Демчик розповів, що для нього ТТУ є підприємством, за яке він вболіває і хотів би його розвивати. А сьогодні пояснив, що офіційної пропозиції стати директором поки не отримав.

«Перед тим як підписувати контракт, має бути погодження від міністерства. Саме його і оприлюднили. Усі подальші кроки за міським головою», – прокоментував він.

За словами Євгенія Демчика, якщо його затвердять на посаді, першим кроком буде проведення аудиту і оприлюднення його для громади міста.
Нагадаємо, що під час одного з засідань виконавчого комітету міської ради Сергій Сухомлин запропонував Демчику показати на власному прикладі, як потрібно розвивати ТТУ після критичних зауважень щодо роботи підприємства.

У коментарі Times.ZT міський голова підтвердив, що планує призначити директором ТТУ Євгенія Демчика.

«Якщо є погодження міністерства, значить, відповідно, пропозиція була. В найближчі дні буде розпорядження про призначення», прокоментував Сергій Сухомлин.

Варто зазначити, що Євгеній Демчик є головою Житомирської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів та одним із засновників ГО «Антикорупційній рух Житомирщини». З вересня 2014 року був заступником міського голови, обов’язки мера виконувала Любов Цимбалюк. Після виборів, на яких переміг Сергій Сухомлин, Демчика звільнили і призначили нового заступника.

Нагадаємо, що посада начальника ТТУ вакантна після звільнення Андрія Нечуйвітра.

Василь ХОМЮК, Олена ВАХОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирське ТТУ може очолити колишній заступник міського голови (ДОКУМЕНТ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*