Житомирське ТТУ може очолити колишній заступник міського голови (ДОКУМЕНТ) | Times ZT

Житомирське ТТУ може очолити колишній заступник міського голови (ДОКУМЕНТ)

Міністерство інфраструктури України погодило кандидатуру Євгенія Демчика на посаду директора КП «Житомирського трамвайно-тролейбусного управління».

Погодження оприлюднив на своїй сторінці у фейсбук житомирський активіст Роман Мусійчук.

Раніше у коментарі для Times.ZT Євгеній Демчик розповів, що для нього ТТУ є підприємством, за яке він вболіває і хотів би його розвивати. А сьогодні пояснив, що офіційної пропозиції стати директором поки не отримав.

«Перед тим як підписувати контракт, має бути погодження від міністерства. Саме його і оприлюднили. Усі подальші кроки за міським головою», – прокоментував він.

За словами Євгенія Демчика, якщо його затвердять на посаді, першим кроком буде проведення аудиту і оприлюднення його для громади міста.
Нагадаємо, що під час одного з засідань виконавчого комітету міської ради Сергій Сухомлин запропонував Демчику показати на власному прикладі, як потрібно розвивати ТТУ після критичних зауважень щодо роботи підприємства.

У коментарі Times.ZT міський голова підтвердив, що планує призначити директором ТТУ Євгенія Демчика.

«Якщо є погодження міністерства, значить, відповідно, пропозиція була. В найближчі дні буде розпорядження про призначення», прокоментував Сергій Сухомлин.

Варто зазначити, що Євгеній Демчик є головою Житомирської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів та одним із засновників ГО «Антикорупційній рух Житомирщини». З вересня 2014 року був заступником міського голови, обов’язки мера виконувала Любов Цимбалюк. Після виборів, на яких переміг Сергій Сухомлин, Демчика звільнили і призначили нового заступника.

Нагадаємо, що посада начальника ТТУ вакантна після звільнення Андрія Нечуйвітра.

Василь ХОМЮК, Олена ВАХОВСЬКА

  • 6
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирське ТТУ може очолити колишній заступник міського голови (ДОКУМЕНТ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*