Вирізані дерева, нові атракціони та еко-фестиваль: що нового у Гідропарку (ФОТО)

У Гідропарку планують вирізати майже 200 дерев та встановити нові атракціони. А ще – провести еко-фестиваль та відкрити аквапарк.

На початку літа спеціальна комісія виявила у Гідропарку 197 аварійних та хворих дерев, які потрібно зрізати. Через брак коштів у КП «Парк», цим займуться лісівники з ДП «Зарічанське». Насамперед приберуть дерева навколо оглядового колеса, адже вони повністю всохли.

Директор ДП Василь Зарічний розповів, що замість вирубаних дерев обов’язково посадять нові – і обов’язково ті, для яких кліматичні умови Гідропарку будуть максимально сприятливими. Висаджуватимуть тую західну, ялину, сосну звичайну. А до Дня лісівника у Гідропарку навіть хотіли підготувати спеціальну акцію, де кожен бажаючий зміг би висадити власне дерево. Та цю акцію не підтримали на виконкомі 5 вересня, адже доцільніше влаштувати її навесні. Натомість вирішили 14 вересня провести цілий фестиваль – «Я люблю ліс».

За словами організаторів, там буде весело і дітям, і дорослим. Функціонуватиме фотозона «Я люблю ліс», розважальна анімаційна программа для дітей та підлітків та майстер-клас із малювання на воді Ебру. А ще інтерактивні зони для дітей, родинна зона для пікніка та фестиваль лісової кухні.

На тому ж таки засіданні виконкому директор КП «Парк» Ігор Леонченко розповів, що вже в жовтні у Гідропарку встановлять нові атракціони та відкриють аквапарк, адже саме тоді почнуть реалізувати програму розвитку парку.

Нагадаємо, що раніше житомиряни просили міську владу висадити нові дерева у Гідропарку.

Олена ВАХОВСЬКА

 

Будьте першим, хто прокоментував "Вирізані дерева, нові атракціони та еко-фестиваль: що нового у Гідропарку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*