HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Житомиряни просять міську владу висадити нові дерева у Гідропарку

gidropark dereva - Житомиряни просять міську владу висадити нові дерева у Гідропарку

Занепокоєні всиханням дерев житомиряни просять місцеву владу висадити у Гідропарку декоративні дерева та облаштувати якісні доріжки для пішоходів. Таку петицію місцеві жителі створили на сайті міської ради. 

Також люди пропонують облаштувати Гідропарк сміттєвими бачками та громадськими вбиральнями.

Звернення опублікували 6 серпня. Станом на 16 серпня воно вже набрало більше 90 із 250 необхідних для розгляду голосів. До кінцевого сроку підписання ще більше двох місяців. Отже, можна припустити, петиція набере необхідну кількість підписів і її розглянуть у Житомирській міськраді.

Ознайомитись та підписати петицію можна за адресою http://petitions.zt-rada.gov.ua

2018 08 16 144958 - Житомиряни просять міську владу висадити нові дерева у Гідропарку

Текст звернення від ініціатора Юрія Бикова:

«Гідропарк є чи не найголовнішим місцем відпочинку житомирян і гостей міста. Для багатьох гостей міста це є візитівкою Житомира. Але в зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася з масовим всиханням хвойних дерев, берези, Гідропарк потребує надзвичайних дій. Якщо нічого не робити, то в найближчі роки там може бути поле. Просимо міську владу працювати на випередження, висадити різноманітні декоративні дерева по всьому парку, які не знищує шкідник. І нарешті зробити доріжки з бруківки, смітники, туалети, лавки. Сьогодні в Гідропарку відбувається безліч культурно-спортивних заходів і свят, і цей парк мусить бути родзинкою нашого міста».


Дивіться також:

  • 11
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни просять міську владу висадити нові дерева у Гідропарку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*