Завод, який інвестори будували у Почуйках 4 роки, розпочав працювати

У селі Почуйки, що на Житомирщині, розпочав роботу новий завод з іноземними інвестиціями. Німецька компанія Bayer буде продукувати насіння, а ще забезпечить 85 постійних та 220 сезонних робочих місць для українців.

Як відомо, будівництво заводу вартувало 200 мільйонів доларів іноземних інвестицій. Розпочалося воно ще у 2014 році і нарешті сьогодні, 5 вересня, завод запрацював.

У Державній архітектурно-будівельній інспекції розповіли, що будівництво заводу завершилося ще в лютому 2018 року. У серпні відбувся тестовий запуск роботи, а у вересні завод почав повноцінно працювати.
За словами керівників заводу, продукція буде якісною та відповідатиме усім міжнародним стандартам. Тут виготовлятимуть високоякісне насіння кукурудзи. Потім на сортувальній лінії його розподілятимуть на 5 фракцій. На заводі є обладнання німецької компанії Petkus. Саме підприємство має високий рівень комп’ютеризації і автоматизації виробничих процесів. Площа комплексу становить 7,1 тис. кв. м. Потужність виробництва спочатку складе близько 375 тис. посівних одиниць в рік.

Варто зазначити, що будівництвом об’єкта займалася компанія «Монсанто», яку у грудні 2016 року придбав німецький хімічний концерн за 66 мільярдів доларів.

Ділянку під завод разом з майновим комплексом компанія свого часу придбала у «Ерідон» – українського дистриб’ютора насіння та засобів захисту рослин.

«Будівництво заводу, для якого залучили 200 мільйонів доларів інвестиційних коштів, – це чергове свідчення, що Україна – приваблива для міжнародних інвестицій країна», – написав з такої нагоди у фейсбуці президент України Петро Порошенко.

Будьте першим, хто прокоментував "Завод, який інвестори будували у Почуйках 4 роки, розпочав працювати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*