Кабмін затвердив нову форму військового квитка

Кабмін затвердив нову форму військового квитка

Кабінет міністрів своєю постановою від 16 травня 2024 р. № 559 затвердив нову форму військово-облікового документа. При цьому військово-облікові документи, оформлені до 16 травня, вважаються дійсними на всій території України до видачі документа нового зразка. Про це повідомляється на сайті уряду.

Ця постанова набирає чинності одночасно із законом про мобілізацію № 3633-ІХ 18 травня. Згідно з постановою Кабміну, військово-обліковий документ оформляється та видається:

  • в електронній формі – за допомогою Електронного кабінету військовозобов’язаного, Державного веб-порталу електронних публічних послуг у сфері нацбезпеки і оборони та порталу «Дія», зокрема з використанням мобільного застосунку (у разі технічної реалізації);
  • у паперовій формі – на бланку, форма якого затверджується постановою Кабінету міністрів України від 16 травня 2024 р. No 559.

Згідно з постановою уряду, бланк військово-облікового документа у паперовій формі виготовляється самостійно районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки або їх відділами (відповідними органами СБУ, підрозділами розвідувальних органів).

Нагадаємо, на Житомирщині з 18 травня військовозобов`язані зможуть оновити облікові дані через ЦНАПи.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін затвердив нову форму військового квитка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*