Карантин у житомирскій ЗОШ №28 скасовано

Від  сьогодні учні та вчителі Житомирської ЗОШ №28 можуть повернутися до навчального процесу. Таке рішення було прийнято  вчора під час позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ І НС .

Інформацію про результати епідеміологічного розслідування групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28 м. Житомир  присутнім озвучили головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ярослав Бойченко, представник Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» А.С. Крицький та директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук.

В результаті аналізу отриманої інформації члени комісії прийняли рішення про відновлення освітнього процесу в ЗОШ №28 з 12 березня.

«За офіційною інформацією  Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби  у Житомирській області від 11.03.2019  результати повторних бактеріологічних досліджень працівників їдальні школи №28  є від’ємними.

Спалах гострої кишкової інфекції в ЗОШ №28 локалізовано та ліквідовано. Тому із завтрашнього дня навчальний процес у цьому закладі буде відновлено», – підсумував заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Нагадаємо, що карантин у житомирській ЗОШ № 28 було введено з 1 березня через  масову захворюваність учнів на недуги, пов’язані з розладами травлення.

Будьте першим, хто прокоментував "Карантин у житомирскій ЗОШ №28 скасовано"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*