11 березня, під час передвиборчого туру Петра Порошенка до Житомира, десантники 95-ї бригади отримали нові гуртожитки. Президент вважає, що такі будівлі повинні бути прирівняні до стандартів НАТО. Також він сподівається, що до кінця року побудують ще 184 гуртожитки для 23 тисяч військовослужбовців.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0004-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0005-Kopyrovat-1-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0013-Kopyrovat-1-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0022-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0032-Kopyrovat-.jpg)
Першим, хто вселився до центрального гуртожитку, був мейн-кун з кличкою “Десантник”. Солдати згадували, в яких жахливих умовах їм доводилося жити, порівнюючи нове житло з раєм.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0038-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0046-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0050-Kopyrovat-1-1.jpg)
Вигляд зсередини:
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0748-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0750-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0752-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0754-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0757-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0759-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0763-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0767-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0770-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0774-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0776-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0783-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0784-Kopyrovat-.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Президентський подарунок: житомирські військові отримали нові сучасні гуртожитки"