«Каштани для ЗСУ»: житомиряни можуть приносити каштани у пункт збору на Бульварі

Житомирянка Людмила Кравчук ініціювала в місті проведення акції «Каштани для ЗСУ» і запрошує долучатися до неї усіх охочих. Зібраний урожай можна приносити 8 жовтня з 13 до 17 години у міський парк ім. Ю.Гагаріна (біля фонтана).

«У мене виникла така ідея – допомогти нашим військовим і заразом зробити корисну справу й прибрати місто. Можливо, вже трохи запізно ми взялися, бо пора каштанів розпочалася раніше, але думаю, що вдасться таки щось зібрати, – розповідає Людмила. – Оголошення про збір спочатку розмістила у себе на сторінці в соцмережі, аби житомиряни могли приєднатися, а також адміни пабліку «pzhytomyr» погодилися опублікувати в себе. Розумію, що ми втрьох з дітьми не зможемо зібрати багато – у себе біля будинку назбирали півтора мішка, але сподіваюся, що житомиряни відгукнуться. Ще не знаю як пройде сьогоднішня акція, та якщо буде успішною або ж буде багато тих, хто захоче підтримати пізніше, то ще один такий збір влаштуємо наступної неділі. Для уточнення інформації звертайтеся за номером +380675052676».

За словами Людмили Кравчук, їй вдалося домовитися із пунктом прийому каштанів на Крошні. Після завершення акції вони приїдуть і заберуть зібране. Попередня домовленість по вартості – 5 гривень за кілограм.

«Я одразу попередила, що це не просто збір, а саме на підтримку ЗСУ, тому нам не встановлювали мінімуму та максимуму по кілограмах. Скільки зберемо – візьмуть усе. Остаточний розрахунок – після зважування. Абсолютно всі кошти у подальшому будуть передані на допомогу воїнам. Поки я зупинилася на варіанті, аби передати їх отцю Богдану – настоятелю Михайлівського собору. Хочеться, щоб будь-яка виручена сума була чесно використана саме для наших оборонців. Також ми спілкувалися із представниками пункту прийому і, зважаючи на мету акції, може навіть трохи більшою буде вартість за кілограм», – додає Кравчук

З початку війни житомирянка тимчасово виїздила з дітьми за кордон, але навіть звідти намагалася допомогти військовослужбовцям. Отримала запит від них на перелік необхідних ліків, які вдалося зібрати завдяки співвітчизнику, який займався волонтерською допомогою у Німеччині. Посилки з медикаментами відправили у прифронтову зону та через активні бойові дії отримати їх адресату не вдалося. За кілька днів домовилися з іншою волонтеркою, яка змогла забрати вантаж, аби він не залишався на пошті, а вже міг слугувати для інших армійців

Юлія Демусь

Щекавиця, вступ до НАТО та Лиман: найсмішніші меми тижня

«Не втрачайте спогади, зберігайте і цінуйте»: Надія Маслова із Каховки робить на замовлення фотокниги у Житомирі (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Каштани для ЗСУ»: житомиряни можуть приносити каштани у пункт збору на Бульварі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*